Chłodzenie

Chłodzenie

Lata w Polsce stają się z roku na rok coraz bardziej uporczywe. Przewiduje się, iż ta tendencja będzie się niestety pogłębiać i w przyszłości okresy wakacyjne z temperaturą oscylującą w granicach 40C staną się normą. W takich warunkach człowiek oczekuje wytchnienia i ucieczki od upału oraz wysokiej wilgotności. Na nieszczęście gdy przychodzi wieczór nasze domy stają się akumulatorami ciepła a na poddaszach powietrze osiąga barierę nawet i 30C. Dzieci i dorośli mają problem ze snem a otwieranie okien kończy się walką z komarami i innymi nieproszonymi gośćmi. Czy to mieszkania na miarę XXI wieku? Jak sobie z tym poradzić?

Rozwiązanie jest niezwykle proste, a w naszym przypadku stanowi standard dla nowych oszczędnych budynków oraz tych, które są poddawane termomodernizacjom. Mowa tutaj o zastosowaniu niezwykle ekonomicznych klimatyzatorów inwerterowych oraz wentylacji z odzyskiem ciepła. Tego typu urządzenia potrafią chłodząc pobierać zaledwie odpowiednio 20 czy 12W a ich koszty są stosunkowo niewielkie. Gdy dodamy tutaj możliwość zasilania ich z ogniw fotowoltaicznych okazuje się, że latem w największe upały możemy korzystać z nich praktycznie za darmo. Współpracując ściśle z jednymi z najlepszych marek na rynku jesteśmy w stanie oferować Państwu tego typu urządzenia w bardzo atrakcyjnych cenach gwarantując przy tym odpowiednie wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Dobrze dobrana klimatyzacja i odpowiednie przeszkolenie użytkownika pozwala na korzystanie z jej zalet w sposób jak najbardziej zdrowy i przyjazny zarówno dorosłym jak i dzieciom. Zawsze instruujemy jak należy wykorzystywać dostępne chłodzenie ekonomicznie i z rozsądkiem. Zapewniamy Państwa, że proponowane przez nas rozwiązania pozwolą poczuć pełen komfort i zadowolenie.